5 Pazīmes, Ka Viņš Sāk Tevī Iemīlēties

Vīrieši ne vienmēr ir tie labākie, ja runa ir par savu jūtu izrādīšanu. Nav tā, ka viņi nevar runāt par savām jūtām – vīrieši vienkārši īpaši bieži par to neaizdomājas. Emocijas, jo sevišķi tās, kas saistītas ar mīlestības lietām, vīriešiem ir kā reklāmās spēlētā mūzika. Tā skan kaut kur viņu galvās, bet lielākoties viņi to vienkārši neklausās.
Var just līdzi ikvienai sievietei, kas mēģina saprast, kā vīrietis patiesībā jūtas, jo lielākoties viņi paši to nemaz nezina. Protams, viņa galvā šorīt notika kaut kas ar emocijām saistīts, bet viņš bija pārāk aizņemts savā iPhone pētot jaunākos Twitter ierakstus, lai pievērstu tam uzmanību.

vins tevi milFoto: Helga Weber, CC BY-ND 2.0

Bet, dāmas, šeit ir cerība. Pat ja Tavs vīrietis nesteidzas Tev nekavējoties izstāstīt, cik ļoti viņš Tevi dievina, pastāv iespēja, ka viņš dod kādus mājienus par to, ka ir Tevī iemīlējies. Lūk, pazīmes, ko Tu varētu meklēt:

Viņš sūta muļķīgas īsziņas
Jo banālāks īsziņas teksts, jo vairāk iemīlējies viņš ir. Piemēram, ja viņš Tev atraksta, lai pastāstītu, ka sēž un dzer margaritu vai, ka tikko redzēja kaķi, kas izskatās tāpat kā Tavējais, ir skaidrs, ka viņu ir ķērusi Kupidona bulta. Tas, ko viņš patiesībā saka ir:” Es atceros, ka Tu teici, ka Tev garšo margaritas,” un „man nemaz nav iebildumi pret to, ka Tavs kaķis necieš vīriešus.” Tāpat viņš saka: ”Šobrīd es vēlētos, ka mēs abi un Tavs ļaunais kaķis dzertu kopā margaritas.”

Viņš Tev piezvana
Ir trīs iemesli, kādēļ vīrieši ņem rokās telefonu: a) ja tas ir saistībā ar darbu, b) ja ir ārkārtas situācija, c) lai dzirdētu kāda balsi. Un, ja vien Tu neesi viņa kolēģis vai 911 operators, tad tā ir Tava balss, kas viņu interesē. Lūk, īsta iemīlēšanās pazīme!

Viņš sāk saņemt krietni mazāk īsziņu no citām meitenēm
Meitenes raksta tikai tiem puišiem, kas raksta pretī, vai ne? Tātad, ja viņa pārstāj rakstīt, tas nozīmē, ka arī viņš ir pārstājis rakstīt. Ir jābūt pilnībā pārliecinātam par to, ko dari, pirms pārtrauc visus sakarus ar citām meitenēm.

Viņš vaicā pēc stila padomiem
„Ko man vajadzētu rakstīt brāļa dzimšanas dienas kartītē?” „Šīs kurpes izskatās ok kopā ar šīm biksēm?” „Kādas krāsas džemperi lai nopērk manam sunim?” Šie ir jautājumi, kurus puiši uzdod tikai tad, kad ir piedzērušies vai traki iemīlējušies.

Tu dzirdi kā viņa draugi pamatīgi zobojas par viņu
Neviens nezina Tavu vīrieti labāk kā viņa draugi. Tāpēc der ieklausīties un, ja Tu dzirdi viņus runājam par ko līdzīgu, ka viņš ir kļuvis mīkstčaulīgs vai pazaudējis savu „mantību”, viņi nav vienkārši vulgāri. Patiesībā viņi vienkārši norāda uz novērotām izmaiņām Tava vīrieša uzvedībā, ko Tu pati iespējams neesi pamanījusi. Tāpēc saki paldies šiem aunapierēm, jo tagad Tu vari būt droša, ka Tavs vīrietis ir Tev rokās.

One comment

  1. vjaciks man patik aka ipazities

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*