Ieinteresēts Vai Nē: Kā Lasīt Ķermeņa Valodu

Jautājums par to, vai puisis ir Tevī ieinteresēts vai nē tikko kļuva krietni vienkāršāks. Visvairāk pasakošie signāli par to, vai puisis ir ieinteresēts, nenāk no tā, ka viņš to patiešām pasaka, bet gan no tā, ko pauž viņa sejas izteiksme un kādā pozīcijā atrodas viņa ķermenis attiecībā pret Tavējo. Ja Tu prāto, vai puisis otrā bāra galā ir Tevī ieinteresēts vai nē, Tev atliek tikai pavērot, kā kustas viņa ķermenis. Izlasi par pāris ķermeņa valodas žestiem, ko veic vīrieši, kad viņi ir un, kad nav ieinteresēti.

kermena valodaFoto: Emmanuel_D.Photography, CC BY 2.0

Cilvēka ķermeņa valoda pasaka visu, ko Tev vajadzētu zināt par to, ko otrs domā un jūt. Ķermenis pasaka visu. Satiekoties ar kādu, galvenā ir neverbālā komunikācija, ko zinātnieki sauc par uzmanības pievēršanas rituāliem. Tas ir apbrīnojami, cik tam visam ir maza saistība ar patiesi pateiktiem vārdiem.

Kustības, ko ķermenis veic neapzināti, nosūta pretējam dzimuma signālus, kas izrāda interesi, vai liek atkāpties. Turpini lasīt un uzzini, vai smukulītis pretējā bāra galā sajūt Tavus skatienu, vai arī viņu vairāk interesē aiz Tevis esošā bāra izejas zīme. Un tas nebūs tikai par vīriešu ķermeņa valodu, jo ar sievietēm ir tāpat. Tāpēc, pirms sāc analizēt vārdus, kas nāk no Tavu interešu personas mutes, ieskaties pamatprincipos, kas būtu jāzina par ķermeņa valodu.

Plaši atvērts.
Ja viņu interesē Tu un Tevi interesē viņš – dabiska ķermeņa reakcija ir ieņemt atvērtu pozu, lai pielaistu sev klāt otru personu. Tavas uzacis izlieksies, ļaujot acīm būt plaši atvērtām. Tavas aci iepletīsies, lai varētu labāk „redzēt”, kas izraisījis Tavu interesi. Kad mēs pirmoreiz satiekam kādu, kas mums iepatīkas, mums ir tendence redzēt lietas pat no attāluma. Uzacīm izliecoties tiek sūtīta ziņa, ka jūs uzaicināt šo cilvēku, ka jūs viņu sagaidāt. Plaši atvērtās acī iekļūst vairāk gaismas, tas ļauj skaidrāk redzēt otru personu.

Ne tikai acis atveras, to dara arī deguns. Tas ļauj „uzņemt otra cilvēka ķīmiju”. Nāsis paplešas, lai varētu sajust sava potenciālā mīļotā smaržu. Ķermenis sūta feromonus, kam jāpiesaista pretējais dzimums. Plašākas acis, lielākas nāsis – viss, lai varētu labāk saredzēt un sasmaržot.

Centieni izskatīties labi.
Mēs šeit nerunājam par centieniem apģērbties savās labākajās drēbēs. Viena no galvenajām ķermeņa valodas kustībām, kas izrāda interesi par otru ir centieni sevi sakārtot, likt sev izskatīties labāk. Vīrieši sakārtos apkaklīti, nostāsies vai apsēdīsies taisnāk, izvirzīs uz āru krūtis. Sievietes piekārtos matus un atglaudīs tos nost no sejas, lai puiši varētu viņu labāk saskatīt. Ja Tu pieķer savu simpātiju cenšamies „sakārtot” sevi, vai aptver, ka dari to pati, ir skaidrs – interese ir. Tāpēc- turpini vērot!

Visā savā krāšņumā.
Mēs šeit runājam par sava ķermeņa un tā daļu novietošanu tā, lai persona, kas izraisījusi jūsu interesi, var jūs redzēt „skatā no priekšas”. Parasti, jo sevišķi, ja runājam par randiņu periodu, nostāšanās tieši pretim otram ir seksuālas dabas mājiens. Šis frontālais skats ļauj pretējam dzimumam parādīt, ka esi ieinteresēta. Un tas nav tikai ķermenis, tas ļauj pretējam dzimumam saskatīt Tavu kaklu, rokas iekšpusi un plaukstas locītavu – visas jūtīgās ķermeņa daļas, kas vēlas tikt aizskartas. Jo vairāk Tu vari redzēt no personas ķermeņa, jo vairāk ieinteresēts viņš ir, un otrādāk. Pagriezies tieši pret viņu un skaties – vai viņš izdarīja tāpat. Jā? Spēle ir sākusies!

Viņš vienkārši nav ieinteresēts.
Ja neesi saņēmusi pozitīvu ķermeņa atbildes reakciju, kas saskanētu ar Tavējo, pārliecībai paskaties uz pēdām. Ja kādam ir interese par jums, viņš pagriezīs pēdas pret jums. Ja viņa kājas ir pagrieztas drīzāk uz tuvākās izejas pusi, tev nāksies meklēt citu objektu, uz ko novirzīt savas simpātijas. Pēdas ir visbūtiskākā ķermeņa daļa. Ja Tev kāds nepatīk, Tavas pēdas viņam netuvosies. Ja mums kāds patīk, mēs tiecamies pievirzīt savas kājas tuvāk, vai vismaz pavērst savas simpātijas virzienā. Bet ja ne, tad mēs novērsīsimies, meklējot tuvāko ceļu, kā tikt prom.

Vēl dažas pazīmes, ka otra persona nav ieinteresēta ir mēģinājumi nenostāties tieši pretim, acu kontakta trūkums, mazāk aktīvas kustības runājot. Ierobežoti pieskārieni un ierobežotas kustības ir veids, kā ķermenis cenšas pateikt, ka šeit ir intereses trūkums. Kad mēs kādam pieskaramies, tas atbrīvo hormonus, saistošas ķīmiskas vielas. Jo vairāk attiecīgos brīžos mēs pieskaramies, jo tuvāki kļūstam.
Ja jūsu balles partneris virzās nomaļus no jums, pagriezis kājas pret zāles durvīm un patur savas rokas pie sevis, jūs varētu sākt pārdomāt savu partnera izvēli šīm dejām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*