Vienkārši Ieteikumi, Kā Uzklāt Make-Up, Kas Liks Tavām Acīm Izcelties

Acu laineris var būt tavs labākais draugs vai tavs ļaunākais ienaidnieks. Ir ļoti daudz triku, ko izmēģināt uzklājot meikapu. Tad, kā lai tu zini, ka dari to pareizi un sev visglaimojošākajā veidā? Esam apkopojuši ekspertu ieteikumus, kā uzklāt meikapu, kas liks tavām acīm izcelties. Nu, vai vismaz padomus, kurus tu netiki apsvērusi, domājot par savu izskatu.

Lieto laineri vairākās kārtās.

Ja vien tu neesi profesionāla grima speciāliste, varētu būt diezgan grūti perfekti iezīmēt acis, bet, šķidrais acu laineris ir noturīgāks un pastāv mazāks risks, ka tas izsmērēsies. Tādēļ dari tā, vispirms novelc līniju ar zīmuļveida laineri, jo tā ir vieglāk novilkt taisnu līniju. Un tad to pašu līniju pārvelc ar šķidro acu laineri. Rezultāts? Acu līnija būs taisna, tā neizplūdīs un neizsmērēsies.

Maigam un seksīgam izskatam.

Lai panāktu, ka acis ir izceltas, bet ne pārāk smagnēji, iezīmē augšējo acu līniju ar melnu laineri, apakšējo ar brūnu. Tas ir viens no lielākajiem grima mākslinieku trikiem, lai panāktu skaistu, maigu acu efektu!

make up acīm

Make-Up, lai atvērtu tavas acis.

Paņem baltu acu zīmuli un iezīmē ar to iekšējo, apakšējo acs plakstiņu. Tas patiešām liek acīm izcelties. Interesants fakts: Aplūko senas melnbaltās fotogrāfijas ar tādām skaistajām 30., 40. gadu sievietēm kā Marlēna Dītriha, un tu pamanīsi, ka arī viņas ir izmantojušas šo triku. Jāpiebilst, ja tavas acis atrodas tuvu viena otrai, izmanto balto zīmuli, lai gaiši iezīmētu to daļu, kur augšējais un apakšējais acu plakstiņš savienojas deguna tuvumā. Tas liks izskatīties acīm plašākām. Galvenais šajā trikā ir, lai krāsojums ir viegls, nevis smagnējs.

Smalkām uzacīm.

Cilvēkiem, kam ir smalkas uzacis, iesakām vispirms lietot zīmuli, kas ir mazliet gaišāks nekā tava dabīgā uzacu krāsa, lai iezīmētu formu, tad lieto brūnu pūderi, kas toņa ziņā ir tuvu tavai dabīgajai krāsai, uzklāj to izmantojot tievu un stingru otiņu. Pēc tam lieto gelu, kas paredzēts speciāli uzacīm, lai nostiprinātu pūderi.

Liec lietā skropstu tušu.

Liec skropstu tušai par 4eur izskatīties tāpat kā tādai, kas maksā 20eur, turot kredītkarti viscaur zem skropstām un tad uzklāj uz tām skropstu tušu. Tādā veidā skropstas nesalieksies līdz ar birstīti un tu varēsi pilnībā noklāt katru skropstu. Tas tavas acis padarīs plaši atvērtas.

Iekšpusē.

Iezīmēt iekšējo acs līnijas daļu nozīmē padarīt skatienu noteiktāku un izteiktāku, tāpat tas rada iespaidu par biezākām skropstām.

Radi ilūziju par taisnu līniju.

Izsmērēšana ir atbilde visam, ja tu baidies, ka tev neizdosies izveidot perfekti taisnu līniju. Kad uzklāj acu laineri, tas nav tas pats, kas novilkt taisnu līniju ar zīmuli, tādēļ tev ar otiņu ir jābraukā šurpu turpu, kamēr līnija izlīdzinās.

Lielākas acis.

Ja tu pilnībā noklāsi ar laineri gan augšējo, gan apakšējo skropstu daļu, tu „aizvērsi acis ciet”, liekot tām izskatīties mazākām. Lai liktu tām izskatīties lielākām, tev jāuzklāj laineris tikai līdz pusei gan gar augšējo, gan apakšējo skropstu daļu.

Liec tām izcelties.

Lai vai kuru daļu tu padari tumšāku, skatieni tiks pievērsti tieši tai, kas nozīmē, ka acu laineris var mainīt tavu acu izskatu. Tev ir mazas acis? Padari tās lielākas ar dūmakainuma efektu. Vēlies padarīt tās vēl izteikti plašākas? Izveido pārspīlētu spārnojuma efektu.

Vai tev ir kādi triki kā uzklāt Make Up, kas liek tavām acīm izcelties?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*