Lieliskas Kāzu Kleitas No Etsy

Sākot meklēt perfekto kāzu kleitu jārēķinās ar krūšturi bez lencītēm un aktīvu līgavu salonu apmeklēšanu. Lai gan sākotnējais uztraukums sākot meklēt līgavas kleitu ir saprotams, iedomājies to brīdi, kad uzlaikota ir jau 17. kāzu kleita… Līgavas, ir 21.gadsimts, ir radītas tehnoloģijas, lai šo procesu padarītu vieglāku. Kā? Nopērc savu kāzu kleitu internetā. Jā, tas ir iespējams un tā ir ļoti laba iespēja. Kāzu kleitas nopirkšana internetā nozīmē, ka varēsi palikt mājās savās mīļākajās čībās ar tējas krūzi rokās (JĀ!), bet tas nozīmē arī to, ka būs ļoti daudz variantu, ko Tev izskatīt.
Viena no labākajām vietām, kur meklēt kāzu kleitu (vai jebko, kas saistīts, ar kāzām) ir Etsy, taču, ja ir tik daudz veikaliņu, ir grūti atrast īstus kāzu kleitu dārgakmeņus lielajā piedāvājumā. Bet nebaidies! Mēs sastādījām sarakstu ar Etsy veikaliņiem, lai Tu vari beigt meklēt un sākt iegādāties savu perfekto kāzu kleitu.

1. Kelsey Genna

Pārsteidzošs, aizraujošs un 100% šiks. Kāzu kleitas no The Flower Bride ir ideāli piemērotas līgavām, kas vēlas ko atšķirīgu un iet modei pa priekšu.

2. Leanimal

Leanimal dizainere Leanne Marshall rada klasiskas un meitenīgas kleitas, tomēr saglabājot tās svaigas un ne pārāk tradicionālas. Sākot ar rokām šūtām pērlītēm līdz skaistiem mežģīņu akcentiem. Līgavām noteikti patiks Leanimal skaistās kāzu kleitas.

3. Dark Pony Designs

Ja Tu sevi savās kāzās redzi tilla svārkos un savā mīļākajā krekliņā – tas nav tālu no Dark Pony Designs. Specializēti tilla svārki katras tīkamajā garumā un krāsā. Dark Pony Designs ir vieta, kur iegūt savu sapņa izskatu savām kāzām.

kāzu kleitas
4. Cleo and Clementine

Ja esi līgava, kas meklē skaistu kāzu kleitu ar mazliet asāku „piesitienu”, Cleo and Clementine var būt Tavs sapņu veikaliņš. Dizainerei Monique Sandoval patīk miksēt tillu ar fliteriem un spēlēties ar negaidītām detaļām, piemēram, ādu.

kāzu kleitas
5. Jillian Fellers

Jillian Fellerers dizainā kaut kas ir. Tajā ir kaut kas tāds, kas uzbur vīzijas par Viktorijas ēras mīlas stāstu. Smalka zīda, šifona un krepa kleitas, kas drapētas ar senatnīgām sajūtām. Jillian Fellers ir sapnis ikvienai, kas sirdī ir bezcerīga romantiķe.

6. Rebecca Schoneveld

Art deco tendences kāzās nekur nav pazudušas – nepavisam ne! Krāšņas vintage stila kleitas atgūst otro elpu, it sevišķi, ja dizainere ir Rebecca Shoneveld. Ar rokām veidotas mežģīnes zem kleitas? Jūs paģībsiet to ieraugot.

7. Grace Loves Lace

Šis salons ir daudzu līgavu favorīts. Grace Loves Lace ir lielisks kāzu saloniņš, piepildīts ar elpu aizraujošām kleitām, kam raksturīgas – jā, protams, mežģīnes! Līgavas jūsmo par GLL jaunajām un modernajām kleitām, kas tradicionālo kāzu stilam piešķir pavisam jaunu nozīmi.

8. Truvelle

Viena no jaunākajām Etsy apsēstībām? Truvelle. Dizaineres Gaby Bayona kleitās mūsdienīgais apvienots ar satriecošu vienkāršību. Rezultāts? Sārtas pērles, garas romantiskas lentes, skaistas mežģīnes un… tā varētu turpināt un turpināt.

kāzu kleita

Un, ja Tu joprojām neesi pārliecināta, ka Etsy ir viena no labākajām vietām kāzu kleitas pirkšanai. Tā vietā, lai maksātu lielu summu par kāzu kleitu salonā, Tu vari iegūt ar rokām darinātu kleitu, kas būs tikai vienā eksemplārā un par krietni zemāku summu.
Vai Tu esi pirkusi savu kāzu kleitu Etsy vai kaut kur citur internetā? Varbūt vēlies padalīties savā pieredzē ar to?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*