5 Lietas, No Kurām Tev Jāatbrīvojas Pēc Šķiršanās

Šķiršanās nekad nav vienkārša un, pat ja esat bijuši kopā neilgi, apkārt vienmēr būs lietas, kas atgādinās par jūsu attiecībām.
Tā ir viena no skaistajām lietām attiecībās, bet tajā pašā laikā rada sarežģījumus, ja jūs izšķiraties. Bet es nesaku, ka Tev ir jāsametas slikti tiklīdz saod nepatikšanas vai jāsadedzina visi tilti starp jums.
Ja Tu vēlies atkopties no šķiršanās un atvērt savu sirdi jaunai mīlestībai, šeit būs piecas lietas, no kurām Tev jātiek vaļā, ja esat nolēmuši doties katrs uz savu pusi.

skirsanas attiecibasFoto: freestock.ca, CC BY 3.0

1. Saistības sociālajos mēdijos
Tu viņam seko Twitterī, Tev ir piekļuve viņa Instagram un Facebook profilam. Tas izklausās pēc NEPATIKŠANĀM! Tu zini, ja netiksi vaļā no šīm sociālo mēdiju saistībām, Tu pētīsi viņa profilu 4 no rīta un būsi apsēsta ar to, kas ir tā persona kopā ar viņu fotogrāfijās. Tu sāksi lasīt visus viņa ierakstus un izskatīties trakāka, nekā esi patiesībā- tā mēdz notikt pat ar labākajām no mums.
Tāpēc, pirms esi sākusi domāt, ka jūsu kopīgais foto, kas joprojām atrodas viņa Facebook albumā nozīmē, ka viņš Tevi joprojām mīl- nevajag! Aiztaupi sev sirdssāpes, atbrīvojies no šīm saistībām, lai nemitīgi nevarēto sekot līdzi visiem viņa jaunumiem.

2. Viņa džemperis
Man vienalga, cik tas ir ērts, vai kā tas joprojām smaržo pēc viņa! Tev tas ir vai nu jāatdod viņam vai kā citādi jātiek no tā vaļā. Tu netiksi pāri šīm attiecībām, ja turpināsi nemitīgi smaržot viņa odekolonu, sakot, ka tas padarītu viņu dusmīgu (kas kā mēs zinām nav patiesība). Ja nespēj atbrīvoties no sava bijušā drauga krekla, apsver iespēju pārvērst to par kreklkleitu, tādējādi dodot tam jaunu dzīvi.

3. Īsziņas
Ja neesi gatava izdzēst viņu no saviem kontaktiem pavisam, vismaz pārliecinies, ka tiec vaļā no visām jūsu kopīgās sarakstes īsziņām. Tu zini, ka kādā skumju pilnā naktī, kad būsi aptvērusi, ka tiešām esat izšķīrušies, Tu, tā vietā lai lasītu jauno sev palīdzēšanas grāmatu, lasīsi jūsu īsziņas no paša sākuma, lai saprastu, kurā brīdī viss nogāja greizi. Bet tā rezultātā Tu visticamāk neko jaunu neiemācīsies, bet netiksi arī nekur tālāk, ja turpināsi pārlasīt vecās īsziņas.

4. TĀ dziesma
Tu zini, tā dziesma, ko Tu nemitīgi spēlē savā telefonā sēžot viena tumsā? Tā dziesma, kas Tev atgādina par vakariem, kad jums abiem kopā bija labi un Tu biji laimīga? Izdzēs to no sava Spotify, iTunes vai vienalga no kurienes- tūlīt! Tā vietā izveidot jaunu playlisti, kas Tevi padarīs patiešām laimīgu.

5. Drāma
Šķiršanās ir grūta! Pat ja tā nav pirmā reize, kad esi piedzīvojusi šķiršanos, tik un tā iespējams būs palikušās kādas aizskartas jūtas vai ar konfliktiem saistītas emocijas. Dari visu, kas Tavos spēkos, lai atbrīvotos  no drāmas un ietu uz priekšu- esi laba pret sevi un raugies nākotnē, tā vietā, lai vēlētos, ka viss būtu citādāk. Netērē laiku negatīvām sajūtām un ļauj pazust vainas sajūtai un jebkāda cita veida drāmai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*