Nagu Dizains – Viss, Kas Nepieciešami, Lai Veidotu Mākslu Uz Nagiem

Nagu dizains ir aizrāvis nevienu vien sievieti, sākot eksperimentēt ar krāsām, zīmējumiem un dažādām tehnikām nevar vairs apstāties. Sievietes, kas ir ar to ļoti aizrāvušās, noteikti izstāstīs, ka ir ļoti daudz dažādu rīku, kas var tikt izmantoti dizaina veidošanā. Ja dodaties uz salonu, lai veidotu īpašu dizainu uz saviem nagiem, tas varētu būt ļoti dārgs prieks. Darīt to pašai ir ne tikai lētāk, bet izrādīsies, ka nagu dizaina veidošana ir visnotaļ brīnišķīga lieta, ko iemācīties. Šajā rakstā uzzināsi par instrumentiem, kas nepieciešami nagu mākslas veidošanai. Kad esi iegādājusies visus nepieciešamos darbarīkus, vienīgais, kas tevi ierobežos būs laiks, ko varēsi tam veltīt.

nagu dizains manikīrsFoto: DIYNailArtDesigns, CC BY 2.0

Tev vajadzēs:

Dažādu toņu nagu krāsas.

Pārliecinies, ka tavos krājumos ir tādas pamatkrāsas kā sarkana, zaļa, balta, ar spīdumiņiem, sudrabota, pelēka, zila, rozā un violeta. Kad runa ir par šīm krāsām, tu redzēsi, ka pieejami ir ļoti dažādi to toņi, līdz ar to tu varēsi izvēlēties sev piemērotākos. Nagu krāsām ilgāk stāvot pudelītēs ir īpašība ar laiku kļūt biezākām, bet tās nebojājas, tādēļ pievieno tām šķīdinātāju, lai iegūtu vajadzīgo konsistenci.

nagu lakas nagu dizainam

Otiņas.

Tev nepieciešamas otiņas, kas paredzētas speciāli nagu dizaina veidošanai un tev ir vajadzīgs pilns komplekts. Tu būsi pārsteigta, cik daudzās populārās interneta vietnēs šīs otiņas tiek pārdotas. Tu vari aplūkot plašo piedāvājuma klāstu un izvēlēties sev vajadzīgāko komplektu.

nagu otiņas

Bāzes kārta un virskārta.

Nagu dizains bez šīm lietām nevar tapt, jo viens no tiem pasargās nagu, otrs- izveidoto mākslas darbu. Bāzes kārta nodrošinās, ka nags tiek saglabāts vesels un netiek bojāta tā dabīgā krāsa. Virskārta savukārt aizsargās tavu izveidoto mākslas darbu, kam būsi veltījusi tik daudz pūļu. Lūdzu, pārliecinies, ka mākslas darbs ir pilnībā nožuvis, pirms uzklāj nagu lakas virskārtu.

bāzes kārta un virskārta

Nagu lakas noņēmējs.

Šī ir viena no lietām, kas ir ļoti svarīga, kad nodarbojies ar nagu dizainu. Tas palīdzēs ne tikai notīrīt nagu laku, bet noņemt spīdumus, kas parasti ir īpaši grūti noņemami.

nagu lakas noņēmējs

Dažāda izmēra darbarīki punktošanai.

Punkti izskatās burvīgi, ja ir veidoti citā ar bāzes toni kontrastējošā krāsā. Tas ir arī ātri un vienkārši paveicams. Tikai pārliecinies, ka tev ir darbarīki, kas nepieciešami, lai izveidotu dažāda izmēra punktiņus. Tu vari šos rīkus izmantot arī kā ļoti maza izmēra otiņas, lai radītu mirkļa iespaidā veidotu dizainu uz saviem nagiem.

nagu lakas punktotāji

Spīdīgi akmentiņi.

Tos var izmantot gan, lai panāktu vienkāršu, gan gluži ekstravagantu savu nagu izskatu. Tos var iegādāties gan dažādās formās, gan krāsās. Lielisku ballītēm piemērotu izskatu var panākt izkārtojot tos brīvā veidā uz saviem nagiem. Nagu dizains ar šādiem kristāliņiem noteikti tiks pamanīts. Iegādājies tos vairumā, tā tas būs izdevīgāk.

nagu dekori kristāliņi

Pulverveida mirdzumiņi dažādos toņos.

Tas ir viens no veidiem, kā savu nagu izskatu no vienkārša un eleganta padarīt ballītei piemērotāku. Tu vari izmantot pulverveida mirdzumiņus tādā pašā tonī kā nagu laka vai arī pamēģināt nagu lakai kontrastējošu toni. Lai to uzklātu, nagi, ar vēl nenožuvušu nagu lakas kārtu jāiemērc trauciņā ar šo pūderi. Pēc izņemšanas no trauciņa, lieko kārtu var vienkārši notīrīt ar otiņu.

nagu spīdumi

Fimo nagu dizaina uzlīmes.

Tu vari tos sagriezt sev nepieciešamās formās ar asu nazi vai šķērēm. Lai radītu vēlamo māksliniecisko efektu, pielīmē to pie vēl nenožuvušas nagu lakas.

nagu fimo

Rīki, kas rada zīmoga efektu uz nagiem.

Vienkāršs veids, kā radīt dažādus dizainus uz saviem nagiem ir izmantot šos mazā izmēra zīmodziņus, ko uzspiest uz nagu lakas. Māksla acumirklī!

nagu zīmogi

Ja gribi izcelties starp savām draudzenēm ballītēs vai ikdienā, tad jauns nagu dizains būs mazs bet efektīvs veids kā likt sevi pamanīt.

3 comments

  1. Es girbu zinat ka pareizi tasit nagus un tiesi pasa sev taisit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*