Padomi Kā Sarīkot Perfektas Bērnu Ballītes

Bērnu Ballītes plānošana

Centies visu sākt plānot 6 nedēļas pirms pašas ballītes. Patiesībā tik daudz laika nemaz nav nepieciešams, bet tas palīdzēs visu izplānot daudz mierīgāk. Tā vietā, lai pēdējā brīdī skrietu pa visu pilsētu, centies visus nepieciešamos pirkumus veikt laicīgi. Nogaidot līdz pēdējam brīdim ir lielāks risks, ka daži no bērna draugiem nevarēs ierasties, jo būs ieplānojuši jau ko citu.

bērnu balītes

Laika noteikšana

Nedēļas nogales būs piemērotākas ballītēm vecākiem ar maziem bērniem, bet vecākie bērni noteikti priecāsies apmeklēt kādu skolasbiedru ballīti pēc stundām, protams, ja to iespējams apvienot. Ja plāno ballīti svētdienā, paturi prātā, ka no rīta daudzi cilvēki mēdz iet uz baznīcu.
Ja plāno laiku bērna ballītes sākumam, tas atkarīgs no tā, vai vēlies gatavot kārtīgu pusdienu maltīti, vai uzreiz ķerties pie kūkas. Ja plāno pasniegt maltīti, labāk izvēlies laiku ap 11:00 – 12:30 vai 17:00 – 18:30. Ja plāno pasniegt tikai kūku, labāk ieplānot ballīti divas stundas pirms vai pēc tradicionālo maltīšu laikiem, lai viesi neaiziet mājās izsalkuši.

Spēles un aktivitātes

Spēles, dažādas aktivitātes un izklaides atdzīvina bērnu ballītes, ļaujot viesiem iesaistīties, sadarboties un radīt jautras atmiņas par ballīti. Veiksmīgai bērnu ballītes norisei, aktivitāšu plānošana prasa mazliet sagatavoties iepriekš. Pameklē jautras aktivitātes, radošās darbnīcas, dažādas spēles un izklaides.

Jautrs ēdiens

Ēdiens ir viena no obligāti nepieciešamajām lietām bērnu ballītēs, bet saglabā ēdienu salīdzinoši vienkāršu un bērniem piemērotu. Sarūpē dažādas uzkodas, piemēram krekerus, cepumus un augļu gabaliņus, kas pieejami visas ballītes laikā, bet kūku pietaupi noslēgumam. Ja ballīte ir tradicionālo maltīšu ieturēšanas laikā, vari izmantot picas piegādes pakalpojumus, bet padomā par to jau laicīgi.

bērnu ballītes ēdiens

Ielūgumi uz ballīti

Nopērc vai izgatavo pati jautrus ielūgumus uz savu ballīti. Iesaisti bērnus, ļaujot viņiem griezt, krāsot vai līmēt markas uz ielūgumiem. Ielūgumus nosūti vismaz divas nedēļas pirms plānotās ballītes, lai viesi laikus var rezervēt šo datumu. Lūdz, lai viesi nedēļu pirms bērnu ballītes nosūta apstiprinājumu e-pastā vai telefoniski par to, vai ieradīsies uz ballīti, lai zini ar kādu viesu skaitu rēķināties, kad dosies veikt gala pirkumus svinībām,

Dekorācijas

Dekorācijas piešķir papildus aizrautību ikvienai ballītei. Pietiek ar nelielu radošu pieeju, lai radītu jautru un patīkamu svētku gaisotni. Vienkāršākais veids kā to izdarīt ir iegādāties jau gatavus ballītēm paredzētus komplektus, ko veido saskaņoti šķīvji, krūzes, salvetes galdauts, kas ir atbilstošā krāsā un tematikā. Pievieno vēl balonus un piekarināmas dekorācijas, kas ļaus iegūt ballītes atmosfēru par nelielām cenām.

Pateicības dāvanas viesiem

Nelielas dāvaniņas ir jauks veids, kā pateikties viesiem par apmeklējumu, tā ir kā atbilde uz viņu rūpīgi sagatavoto dāvanu. Pateicības dāvaniņa varētu, piemēram, lukturītis, krāsojamā grāmata vai mazu rotaļlietu, kas gan izmaksās mazliet dārgāk, taču var iegādāties arī ko par zemākām izmaksām, piemēram, uzlīmes, zīmuļus, konfektes, ko ielikt maisiņā un aptīt ar lentu.

Noderīgi padomi

Nosaki prioritātes! Ir daudz jautru lietu, ko var darīt, nopirkt vai izgatavot sava bērna ballītei, taču var sanākt arī pārcensties, padarot ballīti lielāku un dārgāku, nekā tas nepieciešams. Tas nozīmē vairāk darba, lielākas izmaksas un mazāk jautrības tiem, kas iesaistīti, lai ballīti noorganizētu. Koncentrējieties uz lietām, kas ir būtiskākās, lai ballīte būtu izdevusies un sagādātu prieku jūsu bērnam. Ja šaubies, tad labāk pieliec savas pūles spēļu un aktivitāšu noorganizēšanai, nevis ēdienam un dekorācijām.

Vecums

Jūsu bērna vecums var noteikt to, kāda ballīte viņam sagādātu vislielāko prieku. 1-2 gadus veci bērni lielākoties dod priekšroku nelielām svinībām tuvu ģimenes locekļu vidū. 3-5 gadus veciem bērniem parasti patīk spēlēties ar citiem bērniem, bet vislabāk ar nelielu viesu skaitu un pazīstamā vidē. 6-9 gadus veciem bērniem patīk socializēties un meklēt piedzīvojumus, tādēļ viņus varētu iepriecināt izbrauciens uz kino, boulingu vai citu izklaides vietu. Pusaudžiem mēdz būt dažādas izpratnes par to, kas ir laba ballīte, tādēļ pārliecinieties, ka viņš ir iesaistīs svinību plānošanas procesā.

Bērnu Ballītes zēniem un meitenēm

Ja ballītē piedalīsies gan zēni, gan meitenes, izvēlies tematiku, kas būtu saistoša abiem dzimumiem. Princešu ballīte vairākumam puišu neliksies saistoša, taču Princešu un Bruņinieku ballīte gan. Vēl pāris tēmas, kas labi noder abiem- džungļu safari, cirks, karnevāls, kino, boulings un minigolfs.

Dāvanu atvēršana

Vai atvērt dāvanas viesību laikā, vai pēc tam, kad viesi aizgājuši mājās? Atverot dāvanas pēc tam, kad viesi aizdevušies mājās, ir daudz mazāk stresa ( nav neviena, kas varētu dzirdēt, vai jūsu bērnam patīk vai nepatīk kāda dāvana). Tāpat tas varētu būt lielisks veids, kā noslēgt dienu, kas bijusi pilna ar smiekliem un asarām. Ja atver dāvanas pēc tam, kad viesi aizgājuši mājās, ir jauki nosūtīt pateicības zīmīti. Lūdz lai bērns pastāsta, kas viņam patīk katrā dāvanā un iekļauj to zīmītē.

bērnu ballīte

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*