Zemeņu Sviests

Vai tev ir svaigas zemenes? Viena paciņa sviesta? Un kā ar cukuru? Lieliski! Atliek tikai aiziet uz virtuvi un pāris minūtēs zemeņu sviests būs gatavs. Lai pagatavotu zemeņu sviestu ir vajadzīgas tikai trīs sastāvdaļas un pāris minūtes, tas tik tiešām ir tik vienkārši. Un garša ir lieliska.

zemeņu sviests

Ja tu nekad neesi ēdis zemeņu sviestu, tad tev noteikti vajag to pagatavot, ticiet, nenožēlosiet. Bet uzmanieties – par cik zemeņu sviests ir ļoti vienkārši pagatavojams, tad jūs noteikti to taisīsiet vēl un vēl. Kā rezultātā jūs to smērēsiet uz visa kas pagadīsies pa rokai un ja nebūs uz kā to smērēt tad ēdīsiet tā pat. Bērni noteikti dievinās šo sviestu un viena porcija šī sviesta ātri vien pazudīs. Nevajadzētu gan aizmirst, ka tas ir sviests un ja rūpējaties par savu svaru, tad nevajadzētu aizrauties.

Sastāvdaļas:

  • 230g sviests
  • 100g zemenes
  • 30g pūdercukurs

zemeņu sviests

Sviestam ļauj sasilt istabas temperatūrā, lai būtu mīksts. Liek to bļodā un kārtīgi sakuļ līdz kļūst viendabīgs un gaisīgs.

sviests

zemenu-sviests-3

Pieber pūdercukuru un kārtīgi iemaisa. Ja veikalā nav pieejams pūdercukurs, to pats var pagatavot samaļot parasto cukuru kafijas dzirnaviņās.

pūdercukurs

zemenu-sviests-5

Kad pūdercukurs ir iemaisīts pievieno sasmalcinātas zemenes. Zemenes jāsasmalcina mazos gabalos, lai vairāk atdotu savu sulu un aromātu.

zemeņu sviests

Pievienotās zemenes iemaisa līdz viss sviests paliek rozīgs.

zemeņu sviests

Un zemeņu sviests ir gatavs! To var uzreiz ēst, smērēt uz maizītēm, ēst ar pankūkām, lietot kā mafinu pildījumu utt.

zemeņu sviests

Zemeņu sviestu var uzglabāt ledusskapī aptuveni divas nedēļas. Pirms lietošanas ieteicams kādas 15 minūtes paturēt istabas temperatūrā, lai kļūtu mīksts un būtu viegli smērējams.

Viens komentārs

  1. Izmēģināju un patiešām garšīgi. Noēdu visu dienas laikā. 😀

Pievienot Komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.Obligātie lauki ir atzīmēti *

*