Ziemassvētku Egle No Papīra Paliktņiem

Bieži vien mājas rotāšanu pirms svētku trakumā atstājam uz pēdējo brīdi un attopamies kad ir jau par vēlu gatavot greznas dekorācijas. Pirmais ko varam darīt ir doties uz veikalu un sapirkt visādus bumbuļus un spīguļus, bet tas izmaksās dārgi un galu galā gribas kaut ko no sevis ielikt. Šajā rakstā parādīsim kā izveidot mazu ziemassvētku egli no papīra paliktņiem, kas izmaksās pāris centus un neizņems daudz laika tās izveidošanai. Protams ar vienu eglīti būs par maz un ja ir pacietība var visu māju izdekorēt ar šādām eglītēm. Ziemassvētku egle no papīra paliktņiem būs arī viegli izveidojama bērniem.

Eglei no papīra izgatavošanai būs nepieciešams:

  • Krūzīšu papīra paliktnīši
  • Uzkodu kociņi
  • Koka bumbiņas
  • Līme
  • Šķēres
  • Plutaplasts

ziemassvētku egle no papīra

Ņemam trīs papīra paliktņus un visiem uzreiz ar kociņu izdur caurumu centrā. Vienam paliktnītim iegriežam līdz centram. Otram izgriežam nelielu robu, bet trešajam nedaudz lielāku robu.
ziemassvētku egle no papīra

No papīra paliktnīšiem izveidojam konusiņus tā lai katrs būtu savā izmērā, mazākais tas kam vislielāko robu izgriezām un salīmējam ar līmi.
ziemassvētku egle no papīra

Uz kociņa uzver vienu bumbiņu, ja tā neturas pielīmē ar līmi un uz kociņa virs bumbiņas uzver lielāko papīra paliktnīti. Tā visus augošā secībā papīra konusiņus saver uz kociņa izveidojot mazu eglīti.
ziemassvētku egle no papīra

Kociņu nogriež atstājot kādus 5mm ārā no eglītes gala. Uz papīra uzzīmē nelielu zvaigznīti kuru līmēs eglītei galotnē. Lai zvaigznītes būtu vienādas, lapu pārloka uz pusēm un uzreiz izgriežas divas zvaigznītes. Tās salīmē kopā, uz eglītes galotnes.
ziemassvētku egle no papīra

Ziemassvētku egle no papīra ir gatava! Iespraužam to plutaplasta gabalā vai jebkādā citā virsmā, lai tā stāvētu. Sataisām vēl vairākas šādas eglītes un izdekorējam māju.
ziemassvētku egle no papīra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*