Vērtīgi Padomi, Kā Veicināt Savu Skaistumu Nakts Laikā

Veselīgs miegs ir īpaši svarīgs Tavai vispārējai veselībai. Noteikti, ka Tu to jau zini! Lai vai kā, ir vairākas lietas, ko Tu vari darīt lai padarītu savu miegu vēl vērtīgāku un palīdzētu sev justies vēl labāk no rīta. Lūk trīs padomi!

sievietes skaistums

1. Neaizmirsti par lūpām!

Ziemā lūpas vienmēr ir appūstas un sausas. Nakts ir labākais laiks, kad tām palīdzēt! Vispirms bagātīgi izmanto lūpu skrubi un pēc tam tikpat bagātīgi uzklāj lūpu balzāmu. Pārliecinies, ka uzklāj tik daudz lūpu balzāma, cik vien iespējams, jo naktī nav svarīgi, kā Tu izskaties, bet pa to laiku Tu palīdzēsi savām vēja appūstajām lūpām.

2. Izaudzē garākas skropstas!

Pēc tam, kad esi nomazgājusi seju un notīrījusi kosmētiku, paņem vates tamponu un uzklāj nelielu daudzumu olīveļļas gar skropstu līniju, pirms dodies pie miera. Uzklāj eļļu tik tuvu skropstām, cik iespējams, bet ne pārāk tuvu. No rīta nomazgā seju kā ierasts un pāris tuvāko mēnešu laikā Tev būtu jāpamana, ka Tavas skropstas ir kļuvušas ievērojami garākas. Tik vienkārši, kādēļ gan lai Tu to nepamēģinātu!

3. Lieto kondicionieri lai stiprinātu savas cirtas.

Pirms dodies pie miera, uzklāj vieglu, bet ļoti efektīvu kondicionieri saviem matiem. Piemēram samiksē olīveļļu ar kokosriekstu eļļu (2 pret 1) un pāris piles argan eļļas. Uzklāj visu matu garumā, sapin matus stingrā bizē un atstāj tā uz visu nakti. No rīta, pēc dušas mati būs vienkārši fantastiski!

One comment

  1. Pingback: URL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*