4 Veidi Kā Padarīt Baltākus Zobus

Mūsdienās ir ļoti daudz līdzekļu, kas paredzēti, lai padarītu baltākus zobus, bet tie var būt diezgan dārgi. Daudzas no mums ir izmēģinājušas vairākas metodes, bet rezultāti nekad nav ilgstoši. Izrādās, ka ir diezgan daudz lietu, ko iespējams darīt, lai saglabātu zobus tīrus, baltus un mirdzošus mājas apstākļos. Šeit būs četras lietas, ko izmēģināt mājās, lai padarītu baltākus zobus!

zobu balināšana

Ēd zemenes!

Tas patiešām darbojas! Zemenes satur vielas, kas palīdz notīrīt krāsvielas, kas uzkrājušās zobu virsējā kārtā un, tās satur vitamīnu C, kas balina zobus, notīrot no tiem radušos plankumus. Tāpēc vasaras sezonā izmanto visas iespējas ēst zemenes un piepildi ar tām savu ledusskapi! Kad paņem vienu zemeni – nokodies un pārbrauc ar to pāri visiem zobiem.

Kraukšķīgi augļi un dārzeņi.

Kraukšķīgi dārzeņi, kā piemēram, burkāni un selerija vai augļi, kā piemēram, āboli ir lieliski dabīgie zobu balinātāji. Tie darbojas kā zobu birstīte kamēr tos košļā, jo tie palīdz aizvākt ēdiena paliekas un baktērijas, un krāsvielas, kas nogulsnējušās uz zobu virsmas. Košļāšana turklāt stimulē arī siekalu rašanos, kas ir dabīgais mutes attīrīšanās līdzeklis. Burkāni satur vitamīnu A, kas ir vajadzīgs, lai uzturētu veselu zobu emalju, un āboli satur skābes, kas palīdz aizvākt plankumus – ābolu skābe ir viela, kas ļoti bieži tiek izmantota zobu balināšanas produktos.

Kā Padarīt Baltākus Zobus

Apelsīnu miza.

Balto apelsīnu mizas daļu sauc par albedo. Šī apelsīnu daļa satur C vitamīnu un limonēnu citās tā daļās. Limonēns ir dabīgs šķīdinātājs, kuru izmanto daudzos tīrīšanas produktos. Tāpat miza nesatur citronu skābi, kas varētu nodarīt bojājumus zobu emaljai. Tāpēc nākošreiz, kad ēdīsi apelsīnu, uzliec tā mizu uz saviem zobiem, pirms aizmet to projām.

Zobu balināšana ar dzeramo sodu.

Izmantojot šo metodi gan jābūt piesardzīgam, jo to izmantojot pārāk bieži var tikt nodarīts kaitējums zobu emaljai. Sajaucot dzeramo sodu ar ūdeņraža pārskābi izveido pastu, ar ko tīrīt zobus. Tā varētu garšot nepatīkami, bet ir patiešām iedarbīga! Var izklausīties savādi lietot ūdeņraža pārskābi mutē, bet tā patiesi ir viela, ko izmanto daudzos zobu balināšanas produktos. Ja Tu domā par dārgu zobu balināšanas līdzekļu iegādi – aizmirsti to un izmēģini šo metodi!

Kādas zobu balināšanas metodes zini Tu? Padalies komentāros!

2 comments

  1. Ka proporcionali jaukt sodu ar udenrazparskabi?

  2. Ar sasmalcinaatu ogli zobus pamazgāt kādu ned.;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*