Viena Lieta, Kas Tev Ir Jāizmaina Pirms Pavasara

Tu esi pieradusi mainīt savu garderobi atbilstoši sezonām, bet vai esi domājusi par savu gultas veļu? Kamēr omulīga flaneļa sega palīdzēja Tev pārdzīvot ļoti aukstu ziemu, pavasaris pieprasa gaisīgāku gultas veļas komplekta izvēli, iespējams akcentētu ar ziedu smaržas piedevu.

Daudzi cilvēki bieži atliek savu guļamistabu dekorēšanu, jo tā nav vieta, kuru viņi “redz” pēc tam, kad tur pavadīts daudz laika katru dienu. Tomēr, sākot ar vienkāršu gultas veļas maiņu un mazu dekoriņu ieviešanu, var stipri ietekmēt šo bieži apmeklēto istabu.

gulamistabaFoto: Emily May, CC BY 2.0

Tas ir ļoti vienkāršs veids kā likt sev justies laimīgākam savā vidē, pat viens vai divi pasakaini spilveni var izmainīt istabu, izmainīt tavas mājas un mainīt kā Tu jūties.

Mājas dekoriem parasti ir arī ilgāks lietošanas laiks, un tendences tos tik ļoti neietekmē, tāpēc noteikti ir vērts tajā ieguldīt. Pat ja Tev ir fobija pret krāsām un dažādiem rakstiem, tagad ir laiks izmēģināt kaut ko jaunu un atsvaidzinošu, jo dažādi raksti un krāsas vienmēr ir atsvaidzinoši interjerā.

Tavas mājas ir labākā vieta, kur sākt eksperimentēšanas ar krāsām. Ja Tev ir neitrāls dīvāns un Tu vari pievienot nedaudz oranžīgi rozā un dziļi sarkano, Tu tiešām vari tikai iemērkt savu kājas pirkstu ietekmīgā krāsu baseinā ar iespaidu. Tas ir lielisks veids, kā pamudināt sevi iziet no savas krāsu komforta zonas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*