21 vislabākā dāvana vīrietim

Izdomāt patiešām oriģinālu dāvanu vīrietim ir ļoti grūti. Kura gan nav lauzījusi galvu par to ko dāvināt savam mīļajam un beigu beigās mīļotais neko vairāk par zeķu pāri vai dāvanu karti nedabū. Esam nolēmuši palīdzēt jums sagatavot tik tiešām negaidītu un neizmirstamu pārsteigumu vīrietim. Šeit ir apkopotas 21 vislabākā dāvana vīrietim. Šīs dāvanas neprasa lielus materiālos līdzekļus, jo mīlestību nevar nopirkt par naudu.

dāvana vīrietimFoto: asenat29, CC BY 2.0

1. Nerātno zīmīšu burka
Viena no romantiskākajām dāvanām varētu būt stikla burka, kurā sabērtas papīra zīmītes. Katra no zīmītēm piemin kādu romantisku aspektu Jūsu attiecībās. Tu vari likt lietā iztēli un pierakstīt tajā arī pāris nerātnas lietas. Kad tas ir izdarīts, saki, lai viņš izvelk vienu zīmīti no burkas katru rītu pirms došanās uz darbu.

2. Dārgumu medības
Mēs varam saderēt, ka bērnībā ikviens ir spēlējis dārgumu medniekus. Tad jau spēles noteikumi ir zināmi! Vienkārši novieto pirmo norādi tādā vietā, kur viņš to noteikti pamanīs. šai norādei būtu jānoved pie nākamās norādes u.t.t. Norādēm gala rezultātā jānoved pie kādas apslēptas dāvanas, bet pašas norādes palīdzēs saglabāt viņā intrigu.

3. Uzaicini ciemos viņa draugus
Var jau būt, ka viņš savu dzimšanas dienu vēlas pavadīt klusi un mierīgi, jo viņš ir pieaudzis u.t.t, u.t.t. Bet, kuram gan nepatīk pārsteiguma ballītes?Tad nu uz priekšu- uzaicini viņa draugus, bet saglabā to kā pārsteigumu. Esi gatava vērot viņa šokēto reakciju, kad ienākot dzīvoklī atskanēs skaļš “Daudz laimes dzimšanas dienā!”

4. Uzraksti dzejoli
Šis nav no vieglajiem uzdevumiem, bet Tev tas ir pa spēkam! Pat, ja neesi dzejas ģēnijs ar plašu iztēli, tas ir iespējams. Vienkārši esi godīga un raksti no sirds. Atskaņām nav obligāti jābūt.

5. Pagatavo viņa mīļāko maltīti
Kuram gan nepatīk labi paēst, lieliska dāvana vīrietim, jo īpaši ja pati esi pacentusies. Tas ir viens klasisks veids, kā iepriecināt savu vīrieti. Pagatavo viņa iemīļotāko ēdienu, recepti meklējot internetā, kur tās pieejamas bez maksas, jeb smelies iedvesmu mājās esošā recepšu grāmatā. Pēc tam noraugies, kā viņš priecīgi notiesā Tevis pagatavoto maltīti.

6. 100 iemesli, kādēļ es Tevi mīlu
Šī ir ideāla dāvana vīrietim, kas pacels viņa pašapziņu. Liec viņam justies labi viņa dzimšanas dienā. Uzraksti 100 zīmītes, kādēļ Tu viņu mīli! Uz katras no zīmītēm uzraksti citu iemeslu. Viņš jutīsies gandarīts un glaimots!

7. Veiksmes cepumi
Veiksmes cepumi nav domāti tikai omītēm. Uzcep savu īpašo veiksmes partiju ar nerātniem novēlējumiem. Ļauj viņam priecāties par garšīgiem cepumiem un tad izlasīt zīmīti, lai pateiktu, kas Tev priekš viņa ir padomā.

8. Jūsu pirmais skūpsts
Aizved viņu uz vietu, kur jūs pirmoreiz skūpstījāties. Aizved viņu uz šo vietu, izmantojot norādes. Kad esat nokļuvuši tur, noskūpsti viņu! Šo dāvanu viņš vēl ilgi atcerēsies!

9. Romantiskā aizbēgšana
Tu vari iegādāties ceļojumu dāvanu karti Jūsu romantiskajai aizbēgšanai. Tad izmanto rožlapas, lai aizvestu viņu pie dāvanas, viņš būs sajūsmā!

10. Labākā dāvana vīrietim – laiks
Šī ir labākā dāvana, ko Jūs viens otram varat pasniegt. Nekādas tv skatīšanās, ēst gatavošanas vai mājas tīrīšanas – vienkārši pavadiet laiku sarunās. Tas darīs brīnumu Jūsu attiecībās.

11. CD ar dziesmām
Viena no labākajām dāvanām, ko vari viņam pasniegt ir speciāli viņam sagatavots CD ar Tavām mīļākajām dziesmām. Tās var būt dziesmas, ko viņam patīk klausīties, vai, ko patīk klausīties Jums abiem. Tas parādīs, ka esi veltījusi dāvanai laiku un dažas no dziesmām izsauks viņā labas atmiņas.

12. Filmu nakts ar viņa mīļāko filmu skatīšanos
Jūs varat ieplānot šo filmu vakaru Jūsu pašu mājās un pavadīt jauku laiku kopā. Tas ir jautri, mājīgi un romantiski. Viņš noteikti novērtēs iespēju noskatīties atkārtoti savas mīļākās filmas.

13. Diena, kad darīt lietas, kas viņam patīk
Vai gan ir labāks veids, kā pavadīt dienu, kā darīt to, ko Jums abiem patīk darīt vislabāk? Aizved viņu spēlēt boulingu, ja viņam tas patīk, vai aizejiet uz kino, vai ieturiet maltīti viņa iecienītākajā restorānā!

14. Romantisks pikniks
Tu jau zini, ka mēdz teikt, ka ceļš uz vīrieša sirdi ved caur viņa vēderu. Tātad, pagatavo lielisku maltīti, sagādā dzērienus, segu un aizved viņu piknikā uz kādu nomaļu vietu. Jūs varat doties uz pludmali un vērot saulrietu, vai baudīt maltīti kādā Jums abiem nozīmīgākā vietā!

15. Izveido video ar Jums svarīgiem brīžiem
Jūs to varat vai nu ieplānot, vai izmantot video un attēlus, kas ir Jūsu krājumā kopš brīža, kad esat sākuši tikties. Izmanto bildes un video no Jums svarīgiem brīžiem un samontē tos kopā. Viņam patiks to skatīties un tas palīdzēs saglabāt dažas sentimentālas atmiņas.

16. Iegravēts gredzens
Šī ideja var likties absurda, bet tici, tā nav- tavam draugam ļoti patiks šī dāvana. Piemēram, izvēlies alvas krāsas, biezu un vienkāršu gredzenu. Iegravē tajā datumu, kad sākāt satikties un jūsu abu iniciāļus. Viņš to visu laiku valkās, tā nav dārga dāvana, bet izskatās ļoti labi.

17. Attēls ar vietu, kur satikāties
Uzdāvini viņam ierāmētu attēlu no vietas, kur Jūs abi iepazināties. Ja esat bijuši pazīstami ilgāku laiku, vari ierāmēt attēlu no vietas, kur pirmoreiz skūpstījāties. Un iegravēt novēlējumu.

dāvana vīrietimFoto: ahenobarbus, CC BY 2.0

18. Albums
Lūk vēl viena lieliska dāvana vīrietim, kas gan prasīs mazliet laika, bet tas būs tā vērts. Iegādājies albumu jebkurā veikalā. Paņem dažas fotogrāfijas no viņa Draugiem.lv lapas vai bildes, ko Tu pati esi uzņēmusi. Tad palūdz viņa mammai dažas viņa bērnības bildes. Ieliec šajā albumā bildes, kas atsauks atmiņā viņam labus brīžus un protams brīžus kopā ar Tevi. Viņam tas ļoti patiks!

19. Ballīte kopā ar viņa draugiem
Ja viņam nepatīk pārsteigumi, Tu vari vienkārši izrādīt, ka atbalsti viņa tikšanos ar draugiem un ierosināt uztaisīt pikniku dārzā vai jautru ballīti vakariņu laikā, uzaicinot viņa draugus un ģimeni. Viņam patiks, ka izrādi atbalstu ne tikai viņam, bet novērtē arī citus, kas viņam ir svarīgi.

20. Atstāj viņam kaut ko darba vietā
Vēl viena ļoti vienkārša lieta, ko vari darīt ir pārsteigt viņu viņa darba vietā, taču, nedarot to pārāk uzkrītoši vai apkaunojoši. Atstāj to viņa auto novietošanas vietā vai uz rakstāmgalda. Apsver iespēju par krūzi ar viņa mīļāko kafiju vai viņa iecīnītāko brokastu maltīti.

21. Izrotā viņa māju
Lūk, patiešām jautra ideja. Ja Tev ir viņa mājas atslēgas, dodies turp, kamēr viņš ir darbā un izdekorē māju ar baloniem, kādu attēlu, daudziem karekļiem un kādiem pašceptiem gardumiem. Kad viņš atgriezīsies mājās, viņš būs pārsteigts un priecīgs, ka būsi viņa dēļ pacentusies.

Kāda ir labākā dāvana vīrietim kādu esi uzdāvinājusi?

7 comments

 1. Lai nu ko, bet tieši priekš sievietēm ir visgrūtāk izvēlēties dāvanu..
  Bet vīrietim (kārtīgam vecim) – vienkāršāk par vienkāršu!
  Uzdāvini kādu darbarīku komplektu (tas nekas, ka viņam jau tāds ir) un aliņu – un laime garantēta (spriežu pēc sevis)..
  .. bet minētie ieteikumi uz mani gan nedos cerēto efektu…

 2. Pilnīgi piekrītu Kārlim! visi šie ieteikumi der kautkādiem saldajiem čalīšiem, nevis normālam vecim!

 3. Lieliskas idejas. Šādas dāvanas var arī sievietei dāvināt.

  to: Andis
  Šīs dāvanas ir ar romantisku noskaņu. Tādiem “normāliem večiem” jau nepavilks nekas vairāk kā tikai 2litrīgais vai cirvja kāts.

 4. Koaaa? 😀 Tas ir viens no 20it veidiem kaada dabuut vaareree iestukjeet.

 5. Man vienmēr lielākās galvassāpes sagādāja dāvanas ģimenes vīriešiem! Uz pagājušajiem Z-svētkiem ienāca prātā traka doma. Tā kā zinu kāda apakšveļa vīram labāk iet pie sirds, pačekoju to lapu jeb internetveikalu http://www.bodyfashion.lv un pasūtīju bokseršorti gan vīram, gan brāļiem, gan tētim. Sanāca jautra apdāvināšana, jo katram bija ar savādāku un viņam atbilstošu zīmējumu. Pēdējā brīdī radās doma, lai sagaidot jauno gadu visiem būtu kājās tās bikšeles. Mani vīrieši tā aizrāvās, ka pat uz gadu miju safočējās visi kopā ar jaunajiem bokseršortiem! Tagad pat uz vārdadienām un dzimšanas dienām visi gaida no manis kādu jaunu bikšeli! 🙂

 6. Foršas un mīļas idejas 🙂 Paldies!
  Ja par oriģinālām dāvanām ir runa, tad man baigi ir palīdzējis interneta veikals mojo-jojo.com Ļoti foršas smieklīgas lietiņas var atrast ne tikai vīriesiem, bet arī sievietēm un kolēgiem. esot arī veikals Rīgā, Dzirnavu ielā, bet nav nācies ciemos piekāpt, jo neesmu rīdziniece, parasti pasūtu caur Omnivu, un piegāde gandrīz vienmēr ir jau nākamajā dienā. Iesaku 🙂

  • Anna, sveika! Paldies par tavu atklājumu, saglabāšu sev bookmarkos, kā arī varu pašērot savu esošo glabēju, kad izvēlos dāvanu draugam – dāvanuserviss.lv – viņiem gan plaša izvēle online, gan klātienē vairākos veikalos. Arī tikai labākās atsauksmes 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*